PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 780
ocen
7,8 10 1 263780
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Rozumiem, że 100 lat temu był to jeden z najlepszych filmów w Polsce, ale wątpię, czy młodzieży
polskiej, która ma MTV, VIVę i inne programy rozrywkowe, film, który toczy się na wsi, wieśniacki
język i staropolskie poczucie humoru podoba się na tyle, żeby po 1000 razy roku powtarzać w tv...

ocenił(a) film na 10
Hitek

no i bardzo dobrze że często puszczają bo ja kocham te komedie nad życie umiem na pamięć teksty a z postaci wolę Kargula bo ja mam nauczyciela Pawlaka i dlatego Pawlaka z Samych swoich trochę lubię. A Kargul the best i te jego teksty.

Hitek

Ale co ty masz za problem? Kto chce to obejrzy i milion razy a kto nie chce niech nie ogląda.
Ja też nie chcę by w tv zamiast teatru i musicalu było sieczkowate gówno jak tańce nie tańce, talenty, brzydkie, wychudzone dziewczyny, prymitywne zachowania i zalosne teksty, czy wykudłaczona z tipsami baba w wlazi do kuchni gdzie na jej widok sanepidowi, kucharzom i technikom zywienia serce staje.
Uwierz mi ze ludzie jak ja maja wiekszy powod do narzekania niz ty.

ocenił(a) film na 10
Hitek

"Rozumiem, że 100 lat temu był to jeden z najlepszych filmów w Polsce, ale wątpię, czy młodzieży
polskiej, która ma MTV, VIVę i inne programy rozrywkowe, film, który toczy się na wsi, wieśniacki
język i staropolskie poczucie humoru podoba się na tyle, żeby po 1000 razy roku powtarzać w tv..."
Z ciebie jest normalny POrypaniec czyli "młody wykształcony z dużego miasta" który mówi że ten film ma 100 lat. Ma 45 lat ku ścisłości ignorancie. A MTV to ścierwo a nie stacja puszczająca Hamerykańskie gówno nie potrzebne normalnym ludziom. Muzyki ci za chooya nie puszczą.Mówisz że to wieśniaki z tego filmu są? To ty jesteś większym wieśniakiem niż postacie z tego filmu zresztą jesteś potomkiem chłopów pańszczyźnianych których magnaci zmuszali do pracy w folwarkach a nagle napłynęli do miasta i udają wielkich światowców. Wyyebać z Polski takich konformistów jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Marik1234

prymitywizm ma się dobrze. pozdrawiam dyskutantów.
żeby nie było offtopu, film to klasyka kina polskiego.

Marik1234

Zgadzam się, mogę oglądać milion razy a i tak zawsze sie śmieje.
Takich filmów już nie ma i nie będzie,

ocenił(a) film na 10
Hitek

POniekąd racja. Młodzieży wychowanej na wieśniackiej MTV, VIVie a także na im POdobnych komercyjnych i kiczowatych stacjach to arcydzieło polskiego kina raczej nie przypadnie do gustu (a właściwie guściku).

ocenił(a) film na 10
Hitek

"Nie sądźmy, że upada cywilizacja łacińska; nie, to my upadamy! Nie sądźmy, że powstaje cywilizacja nowa; nie to nastaje zdziczenie"

ocenił(a) film na 10
Hitek

Ja mogę ten film co miesiąc oglądać a dalej będę się śmiał jak za pierwszym razem. Mam 18 lat żeby nie było że jestem jakimś 70-letnim moherem

użytkownik usunięty
Hitek

wolisz żeby wyświetlali ci ''jak pozbyć się cellulitu'' albo ''och Karol'' i tego typu ''polskie'' bzdety? Juz wole oglądać w kolko te stare polskie filmy.. dowód na to,ze Polacy potrafili robić dobre filmy ... Kiedyś.
A co do MTV i Vivy ... sorry, ale jakim trzeba pol mozdzkiem żeby to oglądać??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones