Sylwester Chęciński

8,0
1 213 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sylwester Chęciński

W filmie " Nie ma mocnych " w jednej ze scen na posterunki Milicji, widać wiszące na ścianie zdjęcie młodej policjantki ( milicjantki ) z ruchu drogowego. Znam tą dziewczynę, znam jej dane, losy i całą historie życia. Zastanawiam się, czy ktoś poza mną, byłby zainteresowany historia dziewczyny ze zdjęcia sprzed 35 lat. Pozdrawiam pięknie syzmpatyków twórczości Pana Chęcińskiego.

kudowiak

Oczywiście, że chcemy poznać jej historię. Scalmy ułamki historii kina,
hośby te najmniejsze.

cedwa

Przepraszam, nie o to mi chodziło. Chcę tylko dodać, że zdjęcie o którym mowa ukazało się 8 marca 1970r. na pierwszej stronie tygodnika " W służbie narodu " i w tym roku będzie " obchodzić " 40 lecie. Policjantka na zdjęciu to moja żona. W zasadzie chodziło mi o zainteresowanie Pana Chęcińskiego historią zdjęcia. Chciałbym je uhonorować w inny sposób. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej Lila
Do tego maila nie mogę wstawić zdjęcia, wyślę je więc oddzielnie na forum.

kudowiak

Witam.
Będę się widział z Sylwestrem prawdopodobnie w czerwcu, mamy wtedy festiwal, jeśli Panu bardzo zależy o jakiś informacjach czy też chciałby się Pan czymś podzielić, mogę Chęcińskiemu napomknąć. Proszę dać znać. Pozdrawiam.

Guerek

Pozdrawiam serdecznie.
Proszę mi powiedzieć jaki to festiwal i gdzie. Może pojedziemy tam z żoną.
Tak naprawdę, to chciałem zainteresować Pana Chęcińskiego " historią" zdjęcia mojej żony z 1970, które to zdjęcie, nie wiemy do dzisiaj dlaczego, trafiło do filmu. Ciekawy jestem, czy jego to zaciekawi, dlaczego to zdjęcie i jaka jest historia dziewczyny, dzisiaj 60-cio letniej kobiety. Ale może za dużo oczekuję. Pozdrawiam pięknie. Andrzej Lila - Szczecin.

kudowiak

Proszę napisać do mnie na maila - jorgepoe@wp.pl
Przedstawię Panu sytuację i powiem, jak można się skontaktować z Sylwkiem.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones